Menu Zamknij

XII Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki 27 maja 2011 r.

Data ostatniej modyfikacji 2024-02-20 przez srubkazywiec

XII Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki

“… nauka jest czymś pięknym”

27 maja 2011 r.

* warsztaty plastyczne PIKTOGRAM – ZNAK AUTORSKI
* warsztaty fotograficzne ŻYWIEC W DETALU
* zajęcia teoretyczno-praktyczne ratownictwa ZŁOTA GODZINA

szczegóły programu zajęć festiwalowych


* warsztaty plastyczne – adi. Mirosław Cislak – Uniwersytet Śląski w Cieszynie, mgr Dorota Babińska – Waluś – plastyk, pedagog Żywiec, mgr Agnieszka Ciślak– plastyk, pedagog Żywiec

PIKTOGRAM – ZNAK AUTORSKI

– godz.   9,00 –  początek zajęć,
– godz. 13.00 – ocena prac uczestników zajęć,

– fotoreportaż z zajęć warsztatowych:


osoby biorące udział w zajęciach:

1. Monika KLIŚ – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
2. Karolina BIELA –  Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
3. Anna TALIK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
4. Agnieszka GĄSIOROWSKA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
5. Iga PĘPEK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
6. Joanna BIEGUN – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
7. Adrianna ZEMCZAK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
8. Izabela KUBICA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
9. Katarzyna MAŁYSZKO – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
10. Agnieszka GRZESIEWICZ – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
11. Katarzyna GOLEC – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
12. Gabiela ELŻBIECIAK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
13. Justyna BUKOWSKA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
14. Patrycja SŁOWIK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
15. Joanna LISZKA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
16. Alicja WIERZBICKA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
17. Anna ZYZAK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
18. Joanna CAPUTA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
19. Monika DERAS – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
20. Katarzyna DURAJ – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
21. Joanna JĘDRZEJAS – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
22. Magdalena MĘDRALA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
23. Joanna JURASZ – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
24. Karolina ŁOKAJ – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
25. Marta KROCZEK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
26. Sylwia PACH – Gimnazjum w Świnnej;
27. Kamil TOMASZEK – Gimnazjum w Świnnej;
28. Ola JĘDRYSEK – Gimnazjum w Świnnej;
29. Aleksander MROWIEC – Gimnazjum w Świnnej;
30. Anna MIZIA – Gimnazjum w Świnnej;
31. Iza PACH – Gimnazjum w Świnnej;
32. Karolina MICHULEC – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
33. Agnieszka HERNAS – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
34. Ksenia WIDUCH  –  Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
35. Ewelina PIETRASZKO – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
36. Anna ĆWIKŁA – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
37. Dominika MROWIEC – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
38. Adrianna GAŁUSZKA – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
39. Michał KAPAŁA – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
40. Ela ROGOZIŃSKA – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
41. Sylwia NOGA – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
42. Sabina NOGA – Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
43. Monika HUSAR – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
44. Agnieszka ZAJICZEK – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
45. Katarzyna SZPILA – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
46. Magdalena LEJAWA – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
47. Anna PROCHOWNIK – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
48. Katarzyna BŁACHUT – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
49. Niki SKÓRKA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
50. Marta MULLER – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
51. Wioletta BIELA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;


prace uczestników zajęć:


10.06.2011 r. – godz.16.00 – wernisaż wystawy prac uczestników warsztatów plastycznych, wręczenie nagród i wyróżnień,

10.06. – 8.07. 2011 r. – wystawa prac  uczestników zajęć – galeria “pod śrubką”.


– warsztaty fotograficzne – mgr Jerzy Pustelnik – Uniwersytet Śląski w Cieszynie

ŻYWIEC W DETALU

– godz.10,00 – spotkanie uczestników zajęć – w Klubie “śrubka”,                          – kilkugodzinny plener w mieście,
– godz.15.00 – analiza wykonanych zdjęć w trakcie pleneru – w Klubie “śrubka”.
– fotoreportaż z zajęć:


Osoby biorące udział w zajęciach:

1. Bogusław JAROSZEK – Bielsko-Biała;
2. Izabela DYRLAGA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
3. Hubert DUNIEWICZ – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
4. Anna HUDZIEC – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
5. Klaudia ADAMEK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
6. Karolina OKRZESIK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
7. Karina KUBICA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
8. Joanna CIURLA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
9. Weronika MICHALSKA – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
10. Marta PROCHOWNIK – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
11. Joanna KURECZKO – Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
12. Kinga DOMRAZEK – Liceum Ogólnokształcące nr 1 Bielsko-Biała;
13. Aneta WIECZOREK – Gimnazjum nr 2 Żywiec;
14. Agnieszka CIESIELSKA – Gimnazjum nr 2 Żywiec;
15. Dominika SALECIAK – Gimnazjum nr 2 Żywiec;
16. Anna CZARNOTA – Liceum Ogólnokształcące – Łodygowice;

Po wakacjach spotkanie konsultacyjne uczestników warsztatów i wernisaż wystawy prac fotograficznych. Wiadomości na naszej stronie w AKUALNOŚCIACH.


* zajęcia teoretyczno-praktyczne z udzielania pierwszej pomocy – Łukasz Staromłyński – dyspozytor zespołów ratownictwa medycznego rejonu Brzesko – Namysłowskiego; Paweł Gałuszka – ratownik medyczny rejonu brzeskiego, autostrady A4; Samodzielna Formacja Obronno – Ratownicza

ZŁOTA GODZINA
– rola świadka zdarzenia.

– godz. 10,00 – 12.00 – Zajęcia teoretyczno-praktyczne z pierwszej pomocy (1) – sala widowiskowa Klubu “śrubka”.

– godz. 12,00 – 14.00 – Zajęcia teoretyczno-praktyczne z pierwszej pomocy (2) – sala widowiskowa Klubu “śrubka”.

– fotoreportaż z zajęć:


W zajęciach warsztatowych teoretyczno – praktycznych z zakresu ratownictwa medycznego brało udział 235 uczestników:  z Liceum Ogólnokształcącego w Żywcu. Szkoły Podstawowej nr 3 w Żywcu, Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu, Ośroidka Szkolno – Wychowawczego w Żywcu

ATH Bielsko Biała

Opublikowano wFestiwal Nauki i Sztuki, Imprezy

Podobne wpisy