Menu Zamknij

PROPOZYCJE Zaproszenie dla aktywnych

Data ostatniej modyfikacji 2024-02-20 przez srubkazywiec

Stowarzyszenie Kulturalne
“prowincja”

proponuje aktywnym intelektualnie, szczególnie młodym ludziom współpracę. Jeśli macie pomysł i chcecie go zrealizować, zgłoście się do naszego Stowarzyszenia. Zapraszamy serdecznie. Adres do korespondencji: prowincja1@onet.eu;


Stowarzyszenie Kulturalne “prowincja”
proponuje aktywnym intelektualnie, szczególnie młodym ludziom współpracę, wykorzystując poniżej przedstawiane projekty nadesłane przez fundacje i samorządy różnych poziomów. Propozycje będą systematycznie uaktualniane. Prosimy o systematyczne śledzenie naszych ofert. Jeśli macie pomysł, zgłoście się do naszego Stowarzyszenia.Zapraszamy serdecznie. Adres elektroniczny:prowincja1@op.pl.


Cele organizacji:
– Promowanie niekonwencjonalnych, profesjonalnych działań  centrów kulturowych, w kraju i  za granicą wśród mieszkańców Żywca i regionu żywieckiego.
– Wspieranie indywidualnych i grupowych inicjatyw kulturalnych mieszkańców Żywca i re­gionu.
– Prowadzenie otwartych dyskusji o sztuce w gronie ludzi wrażliwych i poszukujących nowych rozwiązań organizacyjnych i twórczych w mieście i regionie.
– Propagowanie nowych niekonwencjonalnych projektów wśród społeczności.
– Promowanie aktywnych form uczestnictwa w kulturze eliminując z życia wzory intencjonal­nego uczestnictwa i pozornej oceny aktywności kulturalnej mieszkańców regionu.

Stowarzyszenie Kulturalne ”prowincja”

Opublikowano wPo godzinach, Prowincja

Podobne wpisy