Menu Zamknij

CZTERY PORY ROKU – JESIEŃ 2012 Turniej Artystyczny Młodych

Data ostatniej modyfikacji 2024-02-20 przez srubkazywiec

CZTERY PORY ROKU
* JESIEŃ *

IMPRESJE PLASTYCZNE
PREZENTACJE RECYTATORSKIE
POTYCZKI LITERACKIE


Wyniki edycji jesiennej – 2012

PREZENTACJE RECYTATORSKIE
Laur ERATO

Jakub GIBAS

Gimnazjum w Cięcinierepertuar:
1. Juliusz Słowacki – “Testament Mój”
2. ks. prof. Józef Tischner – “Filozofia po góralsku”(fr.)


dodatkowo organizatorzy przyznali wyróżnienie specjalne dla

Dominiki TYRLIK



Uczestnicy Turnieju Recytatorskiego:

1. Julia KOTLARZ – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
2. Klaudia BARAN – Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
3. Jakub GIBAS – Publiczne Gimnazjum w Cięcinie;
4. Magdalena KITKA – Gimnazjum Publiczne w Ciścu;
5. Dominika TYRLIK – Gimnazjum Publiczne w Ciścu;
6. Klaudia TALIK – Gimnazjum Publiczne w Ciścu;
7. Natalia OLBEREK – Gimnazjum Publiczne w Ciścu;
8. Barbara PIĘTKA – Gimnazjum Publiczne w Ciścu;


IMPRESJE PLASTYCZNE:
paleta LEONARDA

Maria JURASZ

Gimnazjum w Cięcinie


Uczestniczki Zmagań Plastycznych:

1.  Maria JURASZ    –   Publiczne Gimnazjum w Cięcinie
2. Patrycja ZUZIAK  –   Publiczne Gimnazjum w Cięcinie
3. Dagmara MĘTEL    – Gimnazjum nr 1 w Łodygowicach


Konkurs literacki na opowiadanie  
piórko IKARA

Anna KLIŚ

Gimnazjum w Żabnicy


Wykaz prac uczestników konkursu literackiego na opowiadanie

1.***(Bardzo dawno temu…) – Dawid MOTYKA “Zjew” – Gimnazjum w Ciścu
2.***(Zawsze byłam zwyczajną) – Monika GRZELAK “Monyc” – Gimnazjum w Ciścu
3.***(W pięknej dzielnicy…) – Patrycja RĄCZKA “PATI”– Gimnazjum w Ciścu
4.***(Pewnego słonecznego dnia)  –  Faustyna ŚLEZIAK “Ynka”– Gimnazjum w Ciścu
5.***(Diana była typową…) – Joanna HARAF “Tajemnicza”– Gimnazjum w Ciścu
6. „Władza i ja” – Łukasz JURASZ “I sekretarz”– Gimnazjum Żabnica
7.„Tajemnicze zniknięcie”- Agnieszka BOCHENEK “Zaginiona”-Gimnazjum Żabnica  
8.„Pamiętnik” – Aleksandra ŻYREK “Oszukana” -Gimnazjum Żabnica
9.„Światło księżyca” – Marelina MOC “Spełniona”– Gimnazjum Żabnica
10.„Wbrew wszystkiemu, potworku”- Anna KLIŚ “Zapomniana”– Gimnazjum Żabnica
11.„Małżeńska przygoda”- Katarzyna KROKOS “kasska”-ZS Ekon.- Gastron. Żywiec
12.„Niespełnione marzenia” – Urszula PAJĄK „U”-ZS Ekon.- Gastron. Żywiec
13.„Najważniejsza jest rodzina – Patrycja NOGA „P” – Gimnazjum w Cięcinie
14.„Podróż” – Agnieszka TROND “AGU” – Gimnazjum w Cięcinie  
15,„W poszukiwaniu ukochanych rodziców” – Dorota PIECZARA “DORCIA”
– Gimnazjum w Cięcinie
16.„Wampiry atakują” – Ludwika KUCHEJDA “Ludwisia” – Gimnazjum w Cięcinie
17.„Utrudnione życie”  –   Dominika JURASZEK“DOŚKA” – Gimnazjum w Cięcinie
18.„Zuchy” –  Dominika URLICH“DU” – Gimnazjum w Cięcinie
19.„Pewna Śmierć” – Monika RADOMSKA“MONIA” – Gimnazjum w Cięcinie
20.„Krwiożercze pnącze atakuje ziemię” – Elżbieta STOKŁOSA“KŁOS” – Gimnazjum w Cięcinie
21.„Nieprzyjemny koszmar ….” – Karolina URLICH    “KU” – Gimnazjum w Cięcinie
22.„Wiedza” – Katarzyna MIESZCZAK“KAŚKA” – Gimnazjum w Cięcinie

klub śrubka

Opublikowano wCztery Pory Roku, Imprezy

Podobne wpisy